O Enterolu

O Enterolu

Enterol® - probiotické léčivo vhodné pro celou rodinu

Enterol® je vhodný pro děti od narození, pro lidi v aktivním věku až po seniory. Zkrátka pro celou rodinu.

Enterol® příznivě ovlivňuje celkový průběh akutního průjmového onemocnění, zkracuje délku jeho trvání a brání jeho časnému návratu.

Enterol® je střevní eubiotikum patřící do širší skupiny probiotik. Obsahuje speciální a patentované léčebné kvasinky Saccharomyces boulardii kmen CNCM I-745.

Enterol® je vhodný lék na antibiotický průjem a může se užívat najednou s antibiotiky. Antibiotika totiž léčebnou kvasinku Saccharomyces boulardii kmen CNCM I-745 nezničí.

Jak Enterol® funguje

Jak se Enterol® užívá?

Tobolky se polykají celé a zapíjejí dostatečným množstvím tekutiny. Při podání kojencům a dětem do 3 let nebo pacientům, kteří mají problémy s polykáním, je třeba tobolku otevřít a její obsah smíchat s nápojem, potravou, nebo nasypat do kojenecké láhve.

Sáčky s ochuceným práškem pro přípravu suspenze mohou užívat děti od 3 let. Obsah sáčku se smíchá s vodou, jinou tekutinou nebo potravou. Enterol® se nesmí míchat s velmi studeným nebo velmi teplým nápojem/potravou, došlo by k poškození životaschopných buněk!

Čtěte pečlivě příbalovou informaci!

Lék k vnitřnímu užití. Výdej léčivého přípravku není vázaný na lékařský předpis. Tento léčivý přípravek není hrazen z prostředků veřejného zdravotního pojištění. V případě výskytu nežádoucích účinků kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka. Před použitím přípravku si pozorně přečtěte příbalovou informaci.